Черкаський книжковий фестиваль у минулому році зібрав кращі українські видавництва, письменників, копірайтерів та громадських діячів. На три дні, з 7 по 9 квітня, фестиваль став місцем, де відвідувачі мали змогу познайомитися з видавцями, послухати цікаві лекції та провести весело час разом з близькими та друзями.
Цього року ми спробуємо здивувати вас ще більше. Слідкуйте за анонсами! :)
Цього року ми спробуємо здивувати вас ще більше. Слідкуйте за анонсами! :)
![](http://2019.cbf.org.ua/wp-content/themes/chebookfest2017/images/piple.png)